محل تبلیغات شما

امام جعفر صادق علیه السلام :
اِنَّ اللّه َ تَعالی اَوحی اِلی داوُودَ علیه السلام ، اَنْ بَلِّغ قَومَکَ اَ نَّهُ لَیسَ مِن عَبدٍمِنهُم آمُرُهُ بِطاعَتی فَیُطیعُنی اِلاّ کانَ حَقّـا عَلَیَّ اَن اُعینَهُ عَلی طاعَتی فَاِن سَاَ لَنیاَعطَیتُهُ وَ اِن دَعانی اَجَبتُهُ وَ اِنِ اعتَصَمَ بی عَصَمتُهُ و اِنِ استَـکفانی کَفَیتُهُ و اِن تَوَکَّلَعَلَیَّ حَفِظتُهُ و اِن کادَهُ جَمیعُ خَلقی کِدتُ دونَهُ ؛
خداوند متعال به داوود علیه السلام وحی فرمود که: به قوم خود برسان که هیچ بنده ای ازایشان نیست که به فرمان برداری از خودم فرمانش دهم و او فرمان برد، جز آن که بر من است که او را بر اطاعتم کمک کنم. پس اگر از من بخواهد، عطایش می کنم، اگر مرابخواند، پاسخش می دهم، اگر به من پناهنده شود، پناهش می دهم، اگر از من کفایت طلبد، کفایتش می کنم ، اگر به من توکّل کند، او را حفظ می کنم و اگر همه آفریدگانم علیه او نقشه کشند، من به سود او نقشه می کشم. قصص الأنبیاء ، ص 198، ح 251

برداشت و راهبردِ رهنمودِ پاداش بندگی خداوند سخنی گوهربار از امام جعفر صادق سلام الله علیه

چهل حدیث از امام جعفر صادق علیه‌السلام

کدام پیامبر مهمان امام صادق (ع) شد؟

اشعاری در رابطه با شهادت امام جعفر صادق سلام الله علیه

علیه ,خداوند ,کنم ,اِن ,، ,امام ,امام جعفر ,علیه السلام ,جعفر صادق ,او را ,اگر به ,پاداش بندگی خداوند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعلیم و تربیت